sekmingas irenginio pardavimas

Kur parduoti seną kompiuterį? 

Jei planuojate parduoti savo seną kompiuterį, nes norite atnaujinti sistemą į naują, arba bandote užsidirbti papildomų pinigų, kad įsigytumėte geresnę įrangą (pvz., Dell XPS 13, 2 paviršių nešiojamąjį kompiuterį arba Huawei MateBook X) profesionalams, pasiruoškite jums yra būtinas procesas, siekiant išvengti asmeninės informacijos nutekėjimo nepažįstamiems žmonėms. Taip pat turite įsitikinti, kad įranga veikia tinkamai, kad gautumėte kuo daugiau pinigų ir išvengtumėte problemų su pirkėjais. Kompiuterių supirkimas

kur parduoti sena kompiuteri

Norint sėkmingai parduoti įrenginį, reikia atlikti tris pagrindinius veiksmus

Pardavimas nėra itin sunkus darbas, tiesiog jam reikia tinkamai pasiruošti. Neužtenka tiesiog gražiai nufotografuoti prekės, reikia ją ir aprašyti, paruošti ir tikėtis geriausio – kad atsiras tinkamas pirkėjas. Juk kiekvienas nori kokybiškos prekės, dėl to šiek tiek pasistenkite su pateikimu, tai svarbu. Pirmiausia turite sukurti atsarginę kopiją, kad neprarastumėte failų. Antra, norite saugiai sunaikinti diską ir užtikrinti, kad jūsų asmeninė informacija ir programos būtų ištrintos, o ne jas atkurti, ir įdiegti švarią „Windows 10“ kopiją, kad išspręstumėte našumo ir kitas galimas problemas. Jei pasirenkate internetinę paslaugą, trečiasis ir paskutinis žingsnis apima sprendimą, kaip parduoti seną kompiuterį, ir sudaryti gerą produktų sąrašą. Šiame „Windows 10“ vadove paaiškinsime, kaip pasiruošti parduoti darbalaukį, nešiojamąjį kompiuterį ar planšetinį kompiuterį, nepakenkiant asmeninei informacijai ir neišduodant brangios programinės įrangos. Prieš ką nors kita, jūs norite įsitikinti, kad sukūrėte pilną visos sistemos ir dar vienos failų atsarginę kopiją. Atsarginė kopija yra būtinas žingsnis tuo atveju, jei dėl kokių nors priežasčių turite atšaukti pakeitimus. Be to, failų atsarginė kopija bus naudinga norint išsaugoti visų failų kopijas, kurias vėliau galėsite atkurti kitame įrenginyje. Galite naudoti daugybę trečiųjų šalių sprendimų, tačiau „Windows 10“ vis tiek turi integruotą funkciją, kad būtų sukurta sistemos vaizdo atsarginė kopija, leidžianti sukurti atsarginę įrenginio, nustatymų, programų ir failų kopiją.

greitas kompiuterio pardavimas

Taigi, nepamirškite pasinaudoti patarimais, o patį kompiuterį galite parduoti Facebooke, skelbiu.lt, pigu.lt ir kitose svetainėse, kuriose žmonės ieško kompiuterių.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

three × 3 =