Ką daryti, jei telefonas jau šlapias

Kaip pataisyti vandens pažeistą telefoną: paprasti patarimai, kaip užtikrinti, kad telefonas veiks

Nesvarbu, ar netyčia įmetėte telefoną į kavą, išpylėte ant jo vandens ar palikote automobilyje per naktį, vanduo gali sugadinti jūsų telefoną. Jei ekrane pastebėjote šlapių dėmių ir lietimas neveikia taip gerai, kaip įprastai, arba pastebėjote, kad po mirkymo vandenyje garsiakalbiai nebeveikia, vadovaukitės šiais paprastais patarimais, kad grąžintumėte telefono pradinę būseną.

Kaip pataisyti vandens pažeistą telefoną

1. Išjunkite įrenginį ir leiskite jam išdžiūti.
2. Jei įmanoma, išimkite akumuliatorių ir sudėkite į dubenį su ryžiais arba silikageliu.
3. Atidarykite telefono dėklą, kad pasiektumėte SIM kortelę, ir atsargiai išimkite ją SIM išėmimo įrankiu.
4. Įdėkite telefoną į dubenį arba indą, pripildytą ryžių, silikagelio arba nevirtų avižinių dribsnių.
5. Kai telefonas vis dar šlapias, naudokite maitinimo mygtuką, kad įjungtumėte lėktuvo režimą, o tada vėl jį išjunkite praėjus maždaug valandai, kad išvengtumėte tolesnės žalos išdžiūvimo metu.

Kaip pataisyti vandens pažeistą telefoną

Prevenciniai patarimai

Geriausias būdas apsisaugoti nuo vandens daromos žalos yra saugoti telefoną nuo vandens. Jei netyčia sušlapote, pirmiausia turite išimti bateriją ir SIM kortelę. Jei telefone yra dėklas, nuimkite jį, kad telefonas išdžiūtų iš vidaus.
Tada išjunkite telefoną ir įdėkite jį į ryžių maišelį 24 valandoms. Tai sugers dalį drėgmės ir padės užtikrinti, kad džiūstantis telefonas neužges. Po 24 valandų patikrinkite, ar viskas vis dar veikia. Turėtumėte galėti paleisti įrenginį be jokių problemų.

Kai susiduriate su vandens pažeidimais

Kai susiduriate su vandens pažeidimais

Pirmas žingsnis sprendžiant vandens žalą yra pripažinti, kad ji įvyko. Jei nesate tikri, ar yra problema, pabandykite prijungti telefoną ir įjungti; jei ekranas neveikia arba garsiakalbis išsijungia, tikriausiai turite vandens žalos. Jei telefonas vis tiek veikia po mirkymo vandenyje, vis tiek galite jį pataisyti ir vėl naudoti.

Ką daryti, jei telefonas jau šlapias?

Jei jūsų telefonas jau šlapias, galite atlikti paprastus veiksmus, kad išspręstumėte problemą. Pirmiausia norėsite pašalinti vandenį, įstrigusį garsiakalbyje, įkrovimo prievade ir mikrofone. Norėdami pašalinti vandenį iš šių vietų, pabandykite naudoti popierinį rankšluostį arba vatos tamponą ir švelniai jį paspausti. Pašalinę drėgmę, prijunkite telefoną prie įkroviklio ir palikite 30 minučių, prieš vėl jį įjungdami. Drėgmė turės laiko išgaruoti prieš įjungiant įrenginį. Jei tai nepadeda, išjunkite telefoną ir palikite dar 30 minučių, prieš vėl jį įjungdami.

Ieškokite telefonų remonto įmonės kai reikalinga skubi ir profesionali telefono vandens pažeidimų šalinimo paslauga.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

twenty − 3 =