respiratorius vaikams

Ką reikia žinoti prieš naudojant Covid 19 kaukę vaikams?

Covid 19 yra antialerginė kaukė, skirta vaikams nuo 1 iki 6 metų amžiaus. Šios kaukės skirtos sumažinti arba pašalinti alergenų ir dirgiklių poveikį tiek patalpoje, tiek lauke. Jie taip pat rekomenduojami vaikų egzemos, šienligės ir kitų odos ligų profilaktikai. Šiame straipsnyje apžvelgsime keletą svarbių dalykų, kuriuos turėtumėte žinoti prieš naudodami šią kaukę.

Nesijaudinkite, jei jūsų vaikas turi daug klausimų apie savo naują kaukę. Kai pirmą kartą pradedate naudoti tokį naują produktą, gali būti sunku išsiaiškinti visas smulkmenas. Kalbant apie šias kaukes, reikia pagalvoti apie daugybę dalykų ir iš pirmo žvilgsnio jos gali būti gana klaidinančios. Tačiau skirdami šiek tiek laiko susipažinti su jais, galite sumažinti stresą, kurį jūsų šeima gali patirti dėvint kaukę.

Ką reikia žinoti prieš naudojant Covid 19 kaukę vaikams

Kas yra Covid 19 veido kaukė?

Covid 19 yra kaukė, skirta vaikams nuo 1 iki 6 metų. Ji pagaminta iš minkštos medžiagos ir yra lankstaus dizaino, todėl ją lengva dėvėti jūsų vaikui. Kaukė skirta sumažinti arba pašalinti alergenų ir dirgiklių poveikį tiek viduje, tiek lauke. Be to, kaukę galima nešioti kaip vaikų egzemos, šienligės ir kitų odos ligų prevenciją.

Covid 19 kaukės nerekomenduojamos suaugusiems ar vyresniems nei 7 metų žmonėms, nes jos skirtos naudoti tik vaikams.

Dažnai respiratorius vaikams pasunkina kvėpavimą dėl to verta rintis kaukę kuri turi gerus kvėpavimo filtrus.

Kokie yra pagrindiniai šios kaukės dėvėjimo pranašumai?

Pagrindiniai Covid 19 kaukės dėvėjimo pranašumai yra šie:

– Sumažinti alergenų ir dirgiklių poveikį

– Sumažinti arba pašalinti egzemą, šienligę ir kitas odos ligas

– Gerina miego kokybę

– Sveikos kvėpavimo funkcijos palaikymas

– Geros savijautos skatinimas

Kas yra Covid 19 veido kaukė

Kada neturėtumėte naudoti šios kaukės?

Covid 19 skirta vaikams nuo 1 iki 6 metų amžiaus, tačiau ji neturėtų būti naudojama jaunesniems nei 3 metų asmenims. Ši kaukė netinka diabetu sergantiems žmonėms, nes gali pavojingai sumažėti cukraus kiekis kraujyje. Be to, šios kaukės neturėtų naudoti nėščios moterys, kurios laukiasi vaikelio, o naudodamos ją turėtų visada stebėti kūdikio kvėpavimą, kad įsitikintų, jog jam viskas gerai.
Covid 19 taip pat nerekomenduojamas žmonėms, turintiems jautrią odą, o tai reiškia, kad jei kas nors turi alerginių reakcijų į kvepalus ar kosmetiką, jie turėtų vengti dėvėti kaukę. Jei kas nors yra alergiškas dulkių erkutėms ir gyvūnų pleiskanoms, jie taip pat turėtų vengti dėvėti kaukę, nes šiuos alergenus gali būti sunku pašalinti iš kaukės. Jei asmuo kenčia nuo egzema ar šienligės, jis taip pat turėtų susilaikyti nuo šios rūšies kaukių, nes tai gali pabloginti jo būklę.

Kiek ilgai turėtumėte nešioti veido kaukę?

Jei ilgą laiką ketinate dėvėti Covid 19 kaukę, pradėkite lėtai. Tai padės jūsų vaikui priprasti prie minties dėvėti kaukę ir padės išvengti nemalonių reakcijų.
Rekomenduojamas laiko tarpas paprastai yra 30 minučių vienu metu; tačiau kraštutiniais atvejais tai gali trukti iki 2 valandų. Svarbu žinoti, kada jį nuimti ir pakeisti įprastais oro filtravimo metodais, kaip nurodyta šiame straipsnyje.

Išvada

Covid 19 kaukė yra unikalus prietaisas, padedantis apsaugoti vaikus nuo ūminio kvėpavimo distreso sindromo arba „staigios kūdikių mirties sindromo“ arba „SIDS“. Tai veiksmingas, neinvazinis prietaisas, padedantis apsaugoti vaikus nuo SIDS pavojų ir padedantis tėvams pasitikėti savo vaiko sveikata.
Jei ketinate naudoti šią kaukę savo vaikui, čia yra keletas dalykų, į kuriuos reikia atsižvelgti prieš priimdami sprendimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

nineteen + 8 =