Gintaro karoliai, kaip jie gaminami

Gintaro karoliai, kaip jie gaminami? 

Gintaro kilmė ginčytina nuo seno, o karoliukai iš gintaro yra itin mėgstamas papuošalas tiek suaugusių, tiek vaikų. Tai laikomas šaldytu medumi, suakmenėjusia jūros puta, tačiau visi sutinka, kad šis brangakmenis skiriasi nuo bet kurio kito akmens. Gintaras yra suakmenėjusi medžio derva. Tai savotiškas akmuo, pasižymintis ypatingomis cheminėmis ir fizinėmis savybėmis.

gintaras karoliai

Kokios yra gintaro savybės? 

Jei jis nenaudojamas gintaro gaminiams, pvz., apyrankėms, suvenyrams, kaklo papuošalams ar auskarams, gaminti, kokia kita gintaro paskirtis?

gintaro gaminiai verslui

Ne visi žino, kad gintaras naudojamas šiuolaikinėje medicinoje. Gintaras gali padėti vėl jaustis energingiems, kai patiriate įvairių negalavimų, patiriate nuolatinį stresą ar nusilpusi imuninė sistema. Sukcinatas gamina gintaro rūgštį, taip pat ir mūsų kūno ląstelės. Gintaro rūgštis, veiklioji gintaro rūgšties medžiaga, yra labai svarbi žmogaus organizmui, nes ji reikalinga ląstelių energijos ciklui. Gintaro rūgštis gerina endokrininę ir kraujotakos sistemas, didina fizinį aktyvumą, lėtina senėjimo procesus, mažina galvos skausmą. Gintaro nuoviras dabar tampa vis populiaresnis. Šis nuoviras padeda susmulkinti inkstų akmenis ir padeda gydyti gerklę, tonzilitą, bronchitą. Kad gintaro gaminiai tinkamai veiktų ir neprarastų savo savybių, reikalinga tinkama priežiūra. Gintarą reikia dažnai valyti, nes jis viską sugeria į save. Pirmiausia reikia nuplauti po tekančiu drungnu vandeniu, paskui įdėti į stiklinę su šaltinio vandeniu ir jūros druska. Tokiame vandenyje reikia palaikyti kelias valandas. Jeigu gintaras buvo seniai valytas, tuomet palaikykite ilgiau. Palaikę išimkite ir vėl nuplaukite. Taip pat naudinga kartą per mėnesį pakrauti gintarą saulės spinduliuose – palikite jį atvirame ore visai dienai ant palangės.

Karoliai iš gintaro, kaip jie gaminami ir ar tai sunku?

Karoliai iš gintarų gaminami taip, kaip ir kiti papuošalai, juk pirma svarbiausia yra rasti gintarus, o vėliau juos tiesiog suverti ar dar kaip nors papuošti. Galima derinti mažus gintarėlius su dideliais, taip sukuriant kontrastą ir skirtumus. Galima rinktis tamsius ir šviesius gintarus ir jų karolius, viskas priklauso nuo jūsų noro ir pasirinkimo, kaip norite pasipuošti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

17 + 17 =